fb art
      Czech Republic United States of America USA Slovakia

 

slavomira helfrichSlavomíra Helfrich

Ředitelka

Jmenuji se Slavomíra Helfrich a pocházím z Trstina, což je malá dědinka na Západním Slovensku. Do USA jsem přišla v roce 2000, kde jsem vystudovala Bakaláře v oboru manažer se zaměřením na mezinárodní obchod a Masters v obchodní administrativě. Momentálně pracuji pro finanční firmu State Street Global Services.
Jsem vdaná, mám tři krásně bláznivé děti, a pokud mi někdy zbývá čas, ráda cestuji, čtu a běhám.

Můžete mě kontaktovat na e-mail: schooldirector@czechschoolatlanta.com

 

UČITELÉ

 

gabriela pechovaGabriela Pechova

Můžete mě kontaktovat na e-mail: broucci@czechschoolatlanta.com

 

 

 

 

renwick marcela 02Marcela Renwick

Jmenuji se Marcela Renwick a vyrostla jsem na Moravě v malém městečku Štíty v okrese Šumperk. V Šumperku jsem také navštěvovala Obchodní Akademii a na Ostravské Univerzitě jsem poté získala magisterský titul v oboru Učitelství angličtiny a francouzštiny pro střední školy.
Do Spojených Států, konkrétně do Atlanty, jsem přišla v roce 2003. Dnes jsem provdaná a máme s manželem dvě děti: šestiletého Alexe a čtyřletou Sashu.
Práce s dětmi mne nesmírně baví. Ve třídě Sluníček se s dětmi učíme jednotlivá písmenka abecedy, a také tradice z dětsví mého, i jejich rodičů.
Když zrovna nepracuji, tak ze všeho nejraději trávím čas se svou rodinou, ráda cestuji, chodím na procházky v přírodě a fotím.
Můžete mě kontaktovat na e-mail: slunicka@czechschoolatlanta.com

 

nejedlik-k-andreaAndrea K. Nejedlík

Jmenuji se Andrea K. Nejedlík a pocházím ze Zlechova na Jižní Moravě. Jsem vdaná a máme dvouletého syna.
Vysokoškolské studium jsem nejdříve zakončila s Associate degree in Applied Science se specializací na výuku dětí předškolního věku a 1. stupně základní školy. Poté jsem dosáhla titulu Bakalář se specializací na výuku dětí předškolního věku a 1. stupně základní školy/vedení a řízení škol. Bylo mi potěšením, že jsem v minulosti mohla být členem učitelských sborů v D. Scott Hudgens, Jr. Early Education Center; Meadowcreek Elementary School; and Head Start.
Jsem velmi ráda, že můžu být součástí života dětí v České škole v Atlantě. Věřím, že s Vaší pomocí jim budu moci ukázat, že český jazyk může být zábavný.
Můžete mě kontaktovat na e-mail: kouzelnici@czechschoolatlanta.comMaria / Maja / Miklosikova
Jmenuji se Maria / Maja / Miklosikova. Díky svými rodičůmjsem prožila zajimavé dětství v severní části Slovenska, ve městě Stará Ľubovňa. Můj otec, Michal, je bývalý řidič sanitky, a moje máma, Maria, je bývalou učitelkou hudební výchovy a po dobu 34 let bylo její zaměstnání její celoživotním posláním a koníčkem.
Absolvovala jsem Filozofickou fakultu J. Šafaříka s magisterským titulem, PhDr, ve výuce ruského jazyka a světové historie. Později jsem ukončila kurz a dosáhla certifikát pro výuku angličtiny.
Před nastěhováním do Atlanty, Ga v roce 1997 jsem působila jako učitelka základní a střední školy v mém rodném městě, stejně jako ve městě Prešov.
V roce 2001 jsem obdržela Bakalářský titul z Kennesaw State University v oboru Byznysu a Mezinárodního obchodu. Pracuji jako manažerka pro finanncu instituci.
Jsem vdaná a mám dvě dospělé dcery.
Ve svém volném čase se věnuji zahrádce, pěstování květin a zeleniny, cestování, vaření, tanci a zpěvu.
Můj oblíbený citát: "Nejlepší způsob, jak najít sebe sama, je ztratit se ve službě jiným" Mahatma Gandhi.
Můžete mě kontaktovat na e-mail: sovy@czechschoolatlanta.com 


 

      

kalendář jmen